| fabian12345326 a întrebat:

A facut cineva scoala de frizerie la Ciprian Ungureanu? Este buna? Spuneti-va parerea mai jos va rog mult. As vrea sa ma inscriu si eu la acea scoala de frizeri si as vrea sa stiu cum este. Va rog mult

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"As vrea sa ma inscriu si eu..." dacă asta chiar vrei, nu mai aștepta să te impingă cineva de la spate, du-te și gata.

O să ne coafăm/tundem la tine!

| fabian12345326 explică (pentru sierra1):

Te inteleg ca vrei sa ajuti... Dar eu am cerut parere sa vad cum i s-a parut unui om care a facut cursul acolo...pentru ca sunt niste bani la mijloc si decat sa-i dau si poate nu ma invata nimic mai bine ma interesez daca merita

| sierra1 a răspuns (pentru fabian12345326):

Vrei să știi meserie, plătești

| fabian12345326 explică (pentru sierra1):

Pai platesti nimic de zis dar daca cursul nu este bun... Mai bine taci ca comentezi si nu stii despre ce e vorba