| MeMe123 a întrebat:

Hai salut TPU! Cine imi zice si mie cea mai tare frizerie din Brasov, adica unde sunt frizeri care stiu ce fac (nu amatori gasiti pe la toate colturile). Dau funda multumesc

10 răspunsuri:
| Latinmoon a răspuns:

Conteaza cum vrei sa te tunzi nu cine te tunde.winking

| MeMe123 explică (pentru Latinmoon):

Iti zic eu conteaza cine te tunde, am fost la un frizer de imi venea sa-l bat nici o forma nu mi-a dat si am platiti si 35 de lei...

| Latinmoon a răspuns (pentru MeMe123):

Mult pentru un baiat, mai ales ca ai parul scurt...
Am o frizerita in Bucuresti care iti poate da orice forma iti doresti.winking

| MeMe123 explică (pentru Latinmoon):

laughing multumesc sunt din Brasov

| Latinmoon a răspuns (pentru MeMe123):

Acolo nu stiu insa ai putea cauta pe net o lista cu toate saloanele din zona si ai putea da ceva telefone. laughingwinking

| Laura927 a răspuns:

Eu cred ca tu iti doresti sa ieși din frizerie ceva in genu 1, 80 cu muschi si blond cu ochii albastri nu? laughing hai serios termina cu prostiile, daca nu iti place cum te-a tuns inseamna ca ai fost arogant si nu i-a placut de tine, mai sigur, nu ca nu stie sa tundă!
Mai mult ca sigur pentru informatia ta sunt foarte multe saloane la colț de strada care tund foarte bine.

| MeMe123 explică (pentru Laura927):

Ba, eu v-am cerut o recomandare nu o critica, inteles? si nu nu vreau sa ies 1.80 muschi si ochi albastrii dar cand dai 35 de lei pe un tuns la "toate colturile" trebuie si putine pretentii nu ca iti baga masina-n cap si in 2 minute esti gata ca e coada afara si trebuie sa faca bani de la prosti...

| Laura927 a răspuns:

Ai fost arogant de aia nu a dorit respectivul/a sa iti ofere o tunsoare de calitate.

| myhay999 a răspuns:

Frizeria Prichindel Brasov

| MeMe123 explică (pentru myhay999):

Acolo te duci tu, de aceea mi-o recomanzi? nu meresi tunde-te tu acolo