| SingleForOne a întrebat:

A lucrat cineva ca Merchandiser la Coca Cola sau la altă companie? Îmi puteți spune ce experiențe ați avut?
Cum ați compara aceasta față de angajații din magazine, care merită mai mult?

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Sarcinile sunt aceleasi, un merchandiser (la cola de exemplu) are doar grija de marfa lui sa fie la raft, sa ai pret, termenele sa fie bune, curatenie etc.

Un angajat are grija de un culoar (detergent de exemplu) si face acelasi lucru marfa raft, preturi etc.