| RazzyFUnik a întrebat:

A lucrat cineva pe vase de croaziera? Cum vi s-a parut? sau daca aveti prieteni care lucreaza. Ce parere aveti?

Multumesc

3 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Aflii multe, direct de la sursa (daca iti creezi un cont cu un clik pe "invitatie") :http://www.barcagiii.ro/

| elena1919 a răspuns:

La asta ma gandeam si eu sa fac pe viitor, dar nu stiu nimic despre ele..si nici nu cunosc pe nimeni care sa imi spuna. tu ai afat ceva?
endless. love23 e id ul meu. poate mi zici si mie cate ceva mersi frumos

| youmatter a răspuns:

Buna. Si eu vreau sa lucrez pe un vas de croaziera.Ai muncit deja sau inca nu ai plecat? Daca doresti, mi-ar placea sa vorbim. Multumesc anticipat.