rroxi44
| rroxi44 a întrebat:

Ce parere aveti despre masinile de spalat vase?

Răspuns Câştigător
mihaicd
| mihaicd a răspuns:

Usureaza munca, in mod sigur. happy
Eu am insa o obsesie, ca nu ar spala la fel de bine precum atunci cand se spala de mana. E foarte posibil sa ma insel insa, mai ales ca tehnologia a evoluat foarte mult.

Apropos, daca vrei sa-ti cumperi o masina de spalat vase, aveau la Carrefour o oferta cu nu stiu ce reducere la masinile Bosch.

2 răspunsuri:
carla
| carla a răspuns:

Eu am vazut la o prietena. Spala super masina si se pare ca ar cosuma si foarte putina apa.

| gabelu a răspuns:

De spalat spala bine, mai ales daca folosesti detergenti adecvati, dar, dupa parerea mea, nu este practica deoarece, ca sa fie eficienta, trebuie sa o folosesti macar o data pe saptamana, ori nu pornesti ditamai masina pentru 3 farfurii si un castron!