| afrodita3333 a întrebat:

A terminat cineva Management pe aici sau este la aceasta facutate? Este greu la examene si cum este cu matematica? Cat de bine trebuie sa stii matematica ca sa te descurci?

1 răspuns:
| EvangelineLovin a răspuns:

Nu am terminat eu dar cunosc o fata care a terminat si facultate si master la management, si chiar cu 10, iar acum nu gaseste sa se angajeze nicaieri pe specialitate si lucreaza ca vanzatoare la un magazin cu pantofi. Stiu, e de necrezut, asa ca gandeste-te bine ce specialitate iti alegi. Bine, conteaza si relatiile, mai stiu o fata care a dat licenta de vreo 3 ori ca nu trecea deloc si e managera la vreo 2 magazine. Lumea in care traim...