| Adina. a întrebat:

Abia am intrat la facultatea de drept si stiinte administrative Bucuresti, totusi am o intrebare, ce materii se predau?

Multumesc!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Presupunand ca ai intrat la zi (nu ai specificat) ar trebui sa ai :
Drept, retorica, ecologie, criminologie, criminalistica, medicina legala, practica de specialitate + discipline optionale
(anyway ai o gramada de invatat asa ca good luck)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai Adina ce serviciu vrei tu sa muncesti. Dar trebuie sa fie foarte important si destept.Altfel nu iti trebuie facultaea de drept salutari

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hhh