| Toni1p000 a întrebat:

Bună ziua. Maine am o evaluare la locul de munca pe postul cnc. Dacă este cineva în domeniu și ma poate ajuta cu un cod pentru mandrina pe partea 2 pentru masina sprint 20. Îl știam dar l am uitat și e posibil sa ma întrebe. Știu ca nu prea are rost intrebare dar poate știe cineva

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

La nici o lucrare /evaluare de programare (inclusiv CNC) nu se cere sa cunosti pederost toate codurile.
Ceea ce se poate cere, este o procedura programata, dar cu posibilitatea de a consulta bibliografia necesara (inclusiv lista instructiunilor de programare).