| danidni a întrebat:

Academia de politie cate locuri are scoase anul acesta? Dau fundita

Răspuns Câştigător
| AdrianaLacan a răspuns:

Buna, cred ca nu ai formulat corect intrebarea. Sau prin anul aceesta te refri pentru 2021, nu? Atunci e urmatoarea admitere la academie happy Iar numarul de locuri scoase inca nu se stabileste de acum, ci din primavara, cand se afiseaza si pe site-ul lor. eventual poti sa te uiti in trecut cate locuri sunt aproximativ ca sa-ti faci o idee. Depinde si la ce sectiune te intereseaza, si la care academie mai exact happy