| adryan_3210 a întrebat:

A terminat cineva academia de politie din Bucuresti, sau cel putin, a intrat anul trecut? vreau sa stiu ce probe se dau si cate locuri sunt pentru "ordine si siguranta publica"...

2 răspunsuri:
| itsnotmyname a răspuns:

Deocamdata nu se stie nici cate locuri vor fi anul acesta si nici ce probe se vor da...Dar se preconizeaza ca la sfarsitul lunii martie se vom face publice aceste informatii. Intre timp, mai verifica site-ul academiei de politie, la sectiunea facultatea de politie>admitere.

| lulu_8735 a răspuns:

Uita-te pe siteul academiei Bucuresti. Scrie acolo!