| Razvan03Andrei a întrebat:

Am 13 ani si am auzit si eu de faza asta cu impartitul pliantelor prin orashappyImi puteti da si mie mai multe detalii in privinta cu asta? Vreau doar sa stiu cat as sta, ce trebuie sa fac, cat as castiga...etcwinkingMultumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Pisla a răspuns:

Pai...din cate stiu:
1. Nu stiu cine te-ar angaja la varsta astahappy
2. Probabil depinde de la oras la oras, dar primesti o suma de aproximativ 5-7 ron pe ora.
3. E vorba de joburi part-time, adica cate 4 ore pe zi, eventual 6 ore pe zi.
4. Trebuie sa imparti fluturasi, atat tot, nu te pune nimeni sa reciti si poeziibig grin

| Christinaa18 a răspuns:

Trebuie sa ai 18 ani, se dau cam 300 ron pe luna dar depinde de firma