| AlexutzZza a întrebat:

Am 15 ani jumate si vreau sa ma angajez in timpul verii. Ceva gen impartitul pliantelor. Stiti cumva unde m-as putea angaja ( in Bucuresti)? Si daca da, imi puteti da mai multe informatii si un numar de telefon sau un email de la firma respectiva?
Multumesc anticipat! :*

5 răspunsuri:
| MaTrIx8378 a răspuns:

Heyy daca gasesti ceva de munca, sa ma anunti si pe mine ca eu tot din Buc sunt si as cauta ceva de facut laughing vb serios.

| AlexutzZza explică (pentru MaTrIx8378):

laughing ma bucur ca nu sunt singura laughing. Am dat ieri niste mail-uri la Metro, Carrefour, dar nu mi-au raspuns. Nu stiu sigur daca voi mai sta pe TPU, dar daca vrei imi dai id-ul si te anunt daca gasesc ceva big grin.

| MaTrIx8378 a răspuns (pentru AlexutzZza):

Desigur ca ti-l dau, dar pe privat laughing nu vreau admiratoare asa pe nepregatite.

| wpoieoit a răspuns:

Te duci la super/hiper market-uri gen Kaufland, Carefour etc. la aia de la serviciu clienti si intrebi daca desfasoara astfel de campanii de impartit de materiale promotionale.Si ei iti vor spune exact ce trebuie sa faci...