| Eusunt132 a întrebat:

Am 14 ani, stau in Campina. Mai mult ca media totala la examen nu o sa fie de 7.20, vreau sa merg catre un liceu cu profil de comert sau economic insa in orasul meu sunt conditii nasoale pe aceste profiluri. As vrea sa fac liceul la Ploiesti. Naveta ar fi o problema mica, nu ma sustine nimeni cu asta. Vreau sa invat despre afaceri pentru a imi deschide in viitor o afacere. Nu stiu cum sa fac sa gasesc un Liceu pentru mine.

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

"Mai mult ca media totala la examan nu o sa fie de 7.20, vreau sa obiectez catre..."

tu concentrează-te pe invățat (mai ales la română) să iei note mari apoi mai vezi tu ce liceu "găsești"