| Afagdsba a întrebat:

Am auzit multe chestii despre o fata de care-mi place. Si acum nu mai simt aproape nimic pentru ea. Ce sa fac?

9 răspunsuri:
| xerxes1 a răspuns:

Parerea ei conteaza?

| Eduard619 a răspuns:

Sa nu iti mai placa de ea si sa te reprofilezi pe alta.

| Afagdsba explică (pentru Eduard619):

Pai si daca nu-s adevarate chestiile alea?

| Eduard619 a răspuns (pentru Afagdsba):

Pai daca spui ca nu mai simti nimic pentru ea ce te face sa iti mai pese?
Dar daca totusi vrei sa incerci incearca sa verifici o informatie inainte sa o crezi.

| munteanuionvictor a răspuns:

Să aștepți un timp, după care o să găsești o soluție potrivită. O să se rezolve, dar trebuie să ai răbdare.

| Elyiela a răspuns:

De ce te-ar interesa ce spun alții daca e pesoana de care iti place? Doar parerile pozitive contează. Restul pot fi barfe.

| Afagdsba explică (pentru Elyiela):

Ai dreptate, dar daca sunt adevarate?

| Elyiela a răspuns (pentru Afagdsba):

Dar daca nu sunt? happy

| Afagdsba explică (pentru Elyiela):

Daca nu sunt e super bine.