| Radu_Robert_1998_9dsf a întrebat:

Am cumparat un aparat foto Fujifilm S3400 si nu imi filmeaza.Dar el imi arata ca filmeaza dar nu le salveaza. Ce sa fac dau FUNDA urgent :d

Răspuns Câştigător
| GeorgianLasVegas a răspuns:

Cauta bine ca trebuie sa fie salvate pe undevabig grin
Daca nu du-te la magazin de unde l-ai ncumparat daca ti-a dat garantie si ii spui problema ta, ii areti si o sa-ti dea ei altu sau o sa ti-l repare tongue..doar daca ai garantie tongueSucces
Funda!

| Radu_Robert_1998_9dsf explică (pentru GeorgianLasVegas):

Pai stii care e chestia .......Am depistat-o.
Era din cardul de memorie. Ca stii ca acum mai nou nu iti mai da card din ala complet. Acum iti da cardul ala mic si adaptorul in care bagi carduletu ala mic si il bagi in aparat.Si aparatul imi da eroare daca bag ala de la ei. Asa ca am cumparat unul mare si merge.

1 răspuns: