| Eugen28 a întrebat:

Am o intrebare! Ce meserie ai putea urma dupa Facultatea de ingineri electrica din cadrul Universitatii Politehnice Bucuresti?

Răspuns Câştigător
| Axelrunda a răspuns:

Ai putea deveni inginier in electrica in domeniul planului. Adica tu faci toata planificatia ce priveste electricitatea intr-o casa. Pe unde merge cabluriile, intrerupatoare, prize, aerisire( cred). si treubie sa faci totul pe un plan ca inginerul in constructii sa poata citii.

1 răspuns:
| Axelrunda a răspuns:

Exact ce am spus pe ceealalta intrebare de a ta.