| CBunazioiu a întrebat:

As vrea sa stiu daca merita sa intru la facultatea de Chimie din cadrul Universitatii Politehnice din Timisoara.
As putea sa ma angajez in timpul acelei facultati? Daca da, ce as putea lucra si unde?
Dau funda celui mai elaborat raspuns!
Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| sir sanjei a răspuns:

De lucrat se poate lucra in timpul facultati.
Sunt foarte multe fabrici in Timisoara care au program in schimburi si poti merge atat la serviciu cat si la scoala.
Majoritatea fabricilor sunt axate pe productia de automotive(faruri, volane, electronice, cablaje, filtre de aer, anvelope etc.)

Despre facultate nu iti pot spune nimic. Fiecare face ce ii place!

| CBunazioiu explică (pentru sir sanjei):

Multumesc pentru informatie!