| Tihon_Adrian_2002 a întrebat:

Am o intrebare DACA am dat si am intrat la profilul de electronica automatizari dupa liceu DACA vreau pot SA dau la facultatea de informatica?

Răspuns Câştigător
| BarbieGirl13 a răspuns:

Poti sa dai la orice facultate vrei tu dupa ce termini liceul daca inveti bine si te pregatesti pentru bac si pentru admitere. Depinde ce conteaza la facultatea aia. Daca se intra pe baza de admitere inveti in a 12-a mai mult ce ti se cere la examenul de admitere, iar daca e dupa bac, te straduiesti sa ai media mare la bac. Daca e 50%-50%, inveti si pentru bac, si pentru admitere happy Bafta!

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Poti sa dai la ce facultate vrei tu, doar sa faci fata la matematica pe care o vei face la facultatea de info