| RoGamerUp112 a întrebat:

Sall, TPU am intrat la un liceu tehnic pe profilul electronica si automatizari, si intrebarea este daca as putea sa ma transfer la un liceu teoretic de matematica-informatica :
La ce ar trebui sa dau diferente?
Daca as termina liceul de electronica si automatizari, la ce facultate as putea da?
Multumesc,

Răspuns Câştigător
| Kiwibibilă a răspuns:

Daca te transferi pe sem 2 dai diferente la informatică iar dacă te transferi la anul dai la mate m1 şi fizică.

1 răspuns:
| EMKing a răspuns:

Liceul nu conteaza pentru facultate, poti face si facultatea de drept cu acest liceu, tot ceea ce conteaza e media de la bac.