| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu calculatorul. am desktopul negru, cand dau in start imi afiseaza doar iconurile de la programe, restul e negru. la fel cand deschid un program. doar netul, merge. e posibil sa am virusi sau poate fi si din cauza unei rezistente arse?

4 răspunsuri:
| Parintele a răspuns:

Reinstaleaza sistemul de operare.Nu e de la o "rezistenta arsa"

| MihaiA a răspuns:

Nu cumva ai si un Geniune validation required in dreapta jos? Daca da, ai dat un update care nu trebuia dat. si problema se rezolva cu WGA Cleaner parca, sau remover, daca asta e problema da-mi un pm si iti raspund detaliat.

| DaRlInGiLuSiOnS a răspuns:

Problema este cea ce spune Mihai A...si mie mi s-a intamplat la fel pentru ca nu avem licenta la windowstonguetonguetongue

| Ben. a răspuns:

Are mai multi virusi decat un spital de boli contagioase.