| Aalexander a întrebat:

Am o pungulita numai cu monezi de 10 bani. In total am vreo 30 lei acolo. Unde as putea sa i schimb? ma gandesc ca la un magazin ii incurc pe aia.

5 răspunsuri:
| Laura927 a răspuns:

Mergi la banca, cel mai rapid sau la o casa de schimb valutar si ii schimba obligati.pup

| Bianca306 a răspuns:

La la magazin

| Aamerican a răspuns:

Du-te la un magazin mic, o sa razi de vanzatoarele ce nu stiu sa numere.

| Sergiu20CmRecords a răspuns:

Incearca la un magazin mixt...

| ArilAll4Tech a răspuns:

Daca Samsung a platit la Apple 1 miliard si ceva de dolari in banuti de 20 de centi(4 camioane) nu cred ca o sa incurci prea mult la magazin. laughing