| SME a întrebat:

de ceva timp cand merg la magazin si cumpar cate ceva imi da rest monezi de 1 ban, respectiv 5 bani. Dar cand vreau sa cumpar foi a4 sau folii pentru portofoliu si aduc o moneda de 5 bani ca sa acopar totalul nu ii primeste...
Unde as putea face plangere? sau ceva? nu mi se pare drept sa ofere monezi de 5 bani, dar sa nu le primeasca inapoi... Dau funda! >:

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cum adica sa nu primeasca? suna la OPC

| SME explică:

Serios, azi cand m-am dus sa imi iau niste folii pentru portofoliu am luat 1 leu si 5 bani si a zis ca nu ii vrea... dar daca cumpar altceva imi da rest 1 ban sau 5 bani, nu mi se pare deloc corect :'( se da amenda, ceva? vreau informatii smug multumesc!