| Pilotu a întrebat:

Am reusit sa intru la academia fortelor aeriene la piloti de elicoptere happy ce parere aveti de aceasta meserie?happy

Răspuns Câştigător
| naoko a răspuns:

Frate,tu glumesti? E super, ma bucur pentru tine. Daca ai fii aici as bate palma cu tine, esti marfa.O sa fie un pic greu dar te descurci tu.Imi dai funda?

8 răspunsuri:
| extrahelp a răspuns:

Bravo!

| cuore a răspuns:

Iti pui viata in pericol.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte faina happy Vreau si eu sa intru acolo doar ca la piloti de avione.

| 54ndy a răspuns:

Supertare! Felicitări!

| gigel68 a răspuns:

E naspa. elicopterele romanesti sunt de ****. sunt vechi, pline de rugina, se mai opresc cand sunt in aer iar cateodata se prabusesc. eu am reusit sa ies si sunt bucuros.

| Marry1227 a răspuns:

O meserie frumoasa nu oricine este capabil. Bravo de 5 ori bravo. Fi cel mai bun ma bucur... pacat de tine cu numele de pe TPU nu esti pentru noi eu deja te consider tzigan spurcat

| Pilotu explică:

Marian contul l-am facut in gluma si de asta m-am numele asa. apoi am inceput sa intru mai des dar nu mi-am mai facut alt cont...merci tuturor happy

| cristydts a răspuns:

Yoooiii ca ta Huda. yea buddy, lightweight