| mypasionareyou a întrebat:

Ce parere aveti de academia militara a fortelor aeriene romane brasov?:* ce probe sunt pentru admitere?

1 răspuns:
| Paprik a răspuns:

Trebuie sa mergi la un centru ceva si sa iti dea o fisa sa-ti faci toate analizele, bla bla.Tre sa fii apt din toate punctele de vedere sa poti da admitere acolo.Se da un psihologic, dupa care un test la sport 2000m rezistenta+un traseu. Dupa asta o sa intrii la scris:aici depinde de anumite sectii ce o sa dai:matematica, romana, economie.cam atat:d
Sper ca te-am ajutat.