| PoisonCherry a întrebat:

Am si eu o intrebare urgenta (care necesita raspuns azi).

Tocmai am terminat liceu si nu stiu ce facultate sa urmez. Adica, am intrat la Stiinte Politice in Limba Engleza la Universitatea de Stiinte Politice Bucuresti, dar mi-am ddepus dosarul si la Medicina Veterinara. La Stiinte Politice am intrat la buget, no problem, dar mi-ar placea sa fac si Medicina Veterinara, problema este insa ca eu trebuie sa ma decid pana maine cand trebuie sa prezint actele in original la facultatea aleasa. Insa la Medicina Veterinara, am media de 8.99 si nu stiu daca as intra la locurile fara taxa, si chiar daca as intra la taxa, nu ar fi mare problema, problema este ca nu stiu daca voi intra... Daca as sti ca as intra la buget la Veterinara, n-as mai sta pe ganduri...
A facut cineva Stiinte politice si im ipoate recomanda aceatsa facultate?

1 răspuns:
| AdRiAn_9543 a răspuns:

Tu iti alegi viitorul nu altii...