| anonim_4396 a întrebat:

Am un telefon nokia 2630 care a mers fara nicio problema pana intr-o zi cand s-a stins singur si a inceput sa se aprinda, statea 2-3 secunde aprins si dupa aceea iar se stingea.acum cand incerc sa-l pornesc face la fel, ca un calculator care se restarteaza singur.stie cineva care e problema si daca se poate rezolva, cam cat ar costa?

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| 911targa a răspuns:

Poti sa il rezolvi cu Nokia Software Updater dar ai grija sa nu se restarteze in timpul resoftarii.

| buzz_3237 a răspuns:

90% are sigur o problema de soft. Asta e boala lor-a nok 2630. Iar o resoftare e in jur de 25 de lei. Cel putin atat e in Ploiesti.winking

| nicobebe a răspuns:

Cum a spus si Buzz... e problema de la soft eu am patit-o tot la un nokia mi se stingea in timp ce umblam in agenda.pana-n 50lei e sigur.

| darking a răspuns:

Am si eu o problema tot cu acest model vreau mai multe detalii despre aceasta problema id:bodolica_bosss