| FocusMood a întrebat:

Ar trebui sa ma transfer de la geografie la geografia turismului sau alta specializare la facultatea de geo?

3 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Intereseaza-te de avantaje, si ce-ti ofera facultatile. Nu te astepta sa te indrume cineva de pe site-ul asta, e viata ta, tu trebuie sa iei deciziile... asta daca nu vrei sa ajungi sa lucrezi la McDonald's.

| RoCkKiD a răspuns:

Tot acolo o sa ajungi, meseriile din domeniu sunt limitate. Nu cred ca are vreun rost.

| justadream94 a răspuns:

La turism zic eu