| bogddy25 a întrebat:

Are nevoie cineva de un dj la radio vreau sa fiu dj am mai fost dar vreau la un radio de manele sau muzica populara am internet bun nu pica microfone bun si stiu sa umblu si cu sam daca are cineva sa imi lase un mesaj aici pe TPU.

Răspuns Câştigător
| eugem35 a răspuns:

Daca esti baiat destept iti faci tu postul tau de radio, si castigi tu direct, nu sa faca alti burta mare pe spinare ta, fi destept ca tara geme de ingineri

| bogddy25 explică (pentru eugem35):

Pi fi tu atent 1 nu stiu cum se face 100% 2 am incercat dar nu imi merge ca eu am net de la romtelecom si am inteles ca nu merge sal hostez nu bag bani 3 daca vrei sa ma ajuti tu teasi multumi id ionutzzmen2013.

3 răspunsuri:
| eugem35 a răspuns:

Frumos,manele, ceva rock? nu ai? cauta si tu cu un CV, la posturile de radio nu pe TPU

Răspuns utilizator avertizat