| ANDREEA61541 a întrebat:

Arhitect sau profesor de istorie?

Răspuns Câştigător
| HarleyQuinn a răspuns:

Dacă ne întrebi pe noi, atunci eu aș alege arhitectura, chiar dacă nu mă pricep la desen atât de bine. La istorie sunt complet varză, profesorii au salariu mic și nu-mi place să lucrez cu copiii. Arhitectura este un lucru frumos și se plătește bine.

6 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Banuiesc ca iti plac amandoua, desi ti-as sugera sa te intrepti spre arhitectura, este mai de viitor, decat un amarat de salariu de profesor. Istoria poate ramane pentru cunostiintele tale sau de ce nu, cand mai ai o portita de timp ai putea oferi meditatii celor care au nevoie.

| anonimg a răspuns:

Arhitect.

| Speed99 a răspuns:

In cazul meu, m-as face profesor de istorie chiar maine. Iubesc istoria. Alegerea mea este impartita intre profesor de istorie si ghid turistic.

| Satango a răspuns:

Din punctul meu de vedere, arhitect. Mi se potrivește mie mai bine, am și un talent la grafică.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Satango):

De acord.

| Ralukafay a răspuns:

Pai depinde la ce te referi.