| combativul a întrebat:

As dori niste sfaturi despre Facultatea de Medicina mai exact Nutritie si Dietetica. Cum se intra, cati ani dureaza? Daca e cineva care este la acea facultate il rog sa-mi dea mesaj.

2 răspunsuri:
| WhiteLife a răspuns:

Nu e așa greu, depinde de facultate (adică în ce oraș o faci), la Oradea, de exemplu, sunt grile din biologia de a 9-a și a 10-a, cred, deși nu peste tot e examen de admitere. Du-te la secretariatul facultății și cumpără cartea de grile și poți întreba detalii. 3 ani ține.

| crud a răspuns:

Acceseaza site-urile facultatilor de medicina si vei afla tot ce te intereseaza.