| BAliinuShaa a întrebat:

As vrea sa compun si eu o piesa in engleza ceva in gen cu cele de pe Disney`love struck
Cantate de Selena de Demi.Miley big grin
Daca aveti fiecare vreo idee de un vers in romana si apoi tradus in engleza ar fi perfect >8-
Va rog ajutati`maa big hug
Dau inteligent si folositor sau chiar funda happy
XoXo

1 răspuns:
| Minks a răspuns:

A compune se traduce prin a face un vers/un cantec din inspiratia proprie. Daca ceri ajutor pe aici inseamna ca nu compui, ci pur si simplu rogi pe altcineva sa faca treaba pe care tu probabil nu esti in stare sa o faci.