| Ucigasuldeprostie a întrebat:

Compun versuri pentru trupe rock engleza sau romana. Care aveti nevoie pm me!

13 răspunsuri:
| AdaAndreeaAda a răspuns:

Hey, ma bucur ca gasesc pe cineva cu acest talent, poti sa imi trimitisi mie niste versuri intr-un mesaj te rog! Multumsc anticipat!

| Ucigasuldeprostie explică (pentru AdaAndreeaAda):

Doresti in engleza sau romana? Si nu am nimic complet deoarece nu am gasit motivatia sa compun cantece cap coada chiar daca as putea.

| AdaAndreeaAda a răspuns (pentru Ucigasuldeprostie):

As dori in engleza... Am momentan o dorinta de infiintarea unei trupe rock (am un chitarist). Si eu mai compun fragmente si ma gandeam ca as putea sa scot ceva ceva cu ajutorul tau.

| Ucigasuldeprostie explică (pentru AdaAndreeaAda):

Baga in lista idu fr33_4_4ll

| AdaAndreeaAda a răspuns (pentru Ucigasuldeprostie):

Gata

| Ucigasuldeprostie explică (pentru AdaAndreeaAda):

Baga dr_catalin_s Celalat nu mai este valabil.

| Popmusic a răspuns:

As avea si eu nevoie de versuri. Sper ca nu e prea tarziu. Si eu vreau sa infiintez o trupa rock, dar nu prea stau bine cu versurile. Am chitarist si tobosar.

| SexGirl1921 a răspuns:

Buna,am versuri deja compuse.ma poti ajuta sa fac niste songuri?

| Ucigasuldeprostie explică (pentru SexGirl1921):

Pai nu prea am cum ca si eu tot versuri fac. Eu le fac asa din pasiune nimic bussines. Baga un id sa vb dr_catalin_s

| Ucigasuldeprostie explică (pentru SexGirl1921):

Eu nu compun muzica fac doar versuri din pasiune nu stiu sa cand nu ma pricem sa folosesc vreun instrument si nici urechea muzicala nu e prea grozava laughing

| AlesT a răspuns:

As vrea si eu niste versuri pentru o trupa am un chitarist, solist adica cam 2 membri si vreau niste cantece in romana pune-ma pe messenger ales_mereu

| Ucigasuldeprostie explică (pentru AlesT):

Dr_catalin_s baga id si vb.