| RockOut4ever a întrebat:

As vrea sa dau proba la palatul copiilor la actorie si canto si nu prea stiu in ce consta proba la actorie. Ce trebuie sa fac la proba? Dau fundiza

Răspuns Câştigător
| Tynna_9675 a răspuns:

Pai da, mima, sa citesti ceva cu dictie, poate sa dansezi:-s. poate fi si proba de creatie proprie si na...cine stie ce probe or mai fihee hee
Numa sa fii relaxata... emotziile nu`si au locul...stiu prea bine:-s

2 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Probabil te pune sa mimezi vreo ceva

| raluca5555 a răspuns:

Testarea aptitudinilor de actorie se face pe baza unei probe de aptitudini ( monolog, povestire, poezie, spontaneitate), iar la cea pentru canto inca nu stiu, dar in vacanta daca voi gasi o profesoara iti voi spune in consta proba de aptitudini la canto.Cred ca trebuie canti o piesa(sa vada ca are cu cine lucra). SUCCES!