| Aleee22 a întrebat:

As vrea sa devin actrita, dar nu am voce ca sa cant.Am inteles ca la facultate ca sa intri trebuie sa dai proba si din cantat.
Se poate intra daca nu ai voce?
Merci anticipat.
Dau funda

5 răspunsuri:
| LDCCristi a răspuns:

Mda si eu as vrea sa devin Super-Man...dar nu se poate asa si nici la tine!

| Aleee22 explică (pentru LDCCristi):

Ce rost are sa imi vorbesti asa daca stii bine ca nu iti voi da funda? K nu te intereseaza atunci nu te baga

| AtomiX a răspuns:

Ce treaba are vocea cu actoria? ...acolo trebuie sa fi actor, sa intrii in pielea personajului, nu sa cantiwinking

| dellu a răspuns:

Poti intra si fara sa ai voce. Dar vei avea si cursuri de canto, sa iti lucreze vocea, nu neaparat pentru cantat. Spre exemplu, sa iti faca vocea mai lipede/mieroasa/melodioasa/placuta. Se poate sa nu ai voce de cantat, atata timp cat e o voce placuta, care nu zgarie urechea.

| Adrian124 a răspuns:

Nu poti.