| medenisa a întrebat:

As vrea sa imi fac cont pe sondajoro.com si vreau sa va intreb cei care au cont deja ....eu platesc ceva sau este intotalitate gratuit,,, astept mai multe informatii.

4 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Salut
Nici tu nici ei nu platiti nimic, nu mai spera la imbogatire rapida si fa ceva serios.
Nimic nu e gatis in viata, nu-ti da nimeni mii de euro aiurea.
Bafta

| mixxjim a răspuns:

Trebuie sa ai cont pe paypal, pentru asta iti vor lua 1, 5 euro cand ti-l faci, daca nu-l ai deja, dar te chinui degeaba sa ti-l faci, nu platesc nimic happy

| geotechnical a răspuns:

Este mare teapa, si eu am avut cont, doar nu crezi ca se castiga banii asa de usor, mai bine gaseste altceva de facut in acest timp decat sa completezi sondaje pe sondajro.com

| medenisa explică:

Scuze adica pe sondajro.com