| alexa1968 a întrebat:

As vrea sa stiu mai multe detalii despre ASE este o facultate buna daca puteti recomandatimi si mie alte fac avand in vedere ca sunt la economic 5 pe ramura de contabilitate-economie va multumesc

Răspuns Câştigător
| Bogdan_Numai_1991 a răspuns:

Ase-ul este o facultate foarte buna, cu prestanta.singura problema este ca sunt prea multi economisti, piata s-a cam saturat de ei, alte facultati pe care ti le-as recomanda sunt geografia si eventual dreptul(se da si economie aici)