| ellalove a întrebat:

Asta-vara eu am avut parul foarte mare si aveam mult volum la el. iar cand a inceput scoala m-am tuns pentru ca mi se spicuise. m-am tuns filat cu breton.si de la un timp de vreme parul meu este mai mereu infoiat. ce pot sa fac sa imi mai sta asa.desi cand m-am tuns mi-a placut f mult cum mi-a stat si acu parca a luat-o raznasad

Răspuns Câştigător
| SaraAldi a răspuns:

Sa nu te speli cu capul aplecat, sa folosesti sampon si balsam hidratant de exemplu syoss moisture. poti cere atunci cand te tunzi sa iti ia din volum si spune-i sa intelega, ca sunt unele batute in cap...

1 răspuns:
| ღAnonimღ a răspuns:

Schimbati samponul. Incearca head&shoulders mentol sau syoss. Sau du-te la coafor si cere sfaturi.