| biannca a întrebat:

Ati vrea sa deveniti reprezentanti avon?

12 răspunsuri:
| IrinaAndreea a răspuns:

Nu, pentru ca deja cunosc o gramada si nu as avea cui sa vand produsele. straight face

| fif2002 a răspuns:

Nu, ce oferi?

| Sua a răspuns:

Nu

| Maduliciu a răspuns:

Vrajeala

| Maduliciu a răspuns:

Raspunsul il are sim happy

| mitroidany a răspuns:

Eu am fost si nu este prea convenabil. de exemplu a comandat o prietena niste perle de la mine si m-au pus sa le platesc la pretul din catalogul viitor pe motiv ca nu le-au avut pe stoc la timp. evident ca a trebuitsa platesc din buzunar pentru ca nu aveam cum sa-i cer fetei bani in plus din moment ce in catalog era alt pret. si multe altele

| Simona a răspuns:

Pierdere de timp, si bani pierduti degeaba

| xdIoanaBuzilaxd a răspuns:

Nu stiu! de ce nu?

love struck:*

| biannca explică:

Pai daca vreti sa deveniti reprezentanti ati castiga o gramada de cadouri +discount. Dati-mi add pe biannca_avon si va zic mai multe acolobig grin

| biannca explică:

Dati-mi add pe biannca_avon

| biannca explică:

Chiar nu-i vrajeala deloc angryangryX
dc zici asa?