| Maymu a întrebat:

Buna la toata lumea!
As vrea sa intreb daca va place AVON;), daca da si sunteti din Bacau si vreti sa deveniti potentiali clienti sau poate reprezentanti sunt multe oferte care fac cu ochiul + cadouri pentru reprezentanti! Daca sunteti interesati/interesate contacati-ma pe adresa mea de facebook: https://www.facebook.com/CelinaAvon

Răspuns Câştigător
| adeliz a răspuns:

Buna! eu sunt reprezentant la Lady's de 2 luni si sunt foarte multumita. Preturi mici si produse foarte bune, toata lumea cauta asta, sa fim seriosi + ca discountul este suficient de mare in comparatie cu celelalte firme. O sa-ti las un mesaj pe privat cu cateva informatii si daca te intereseaza ma poti suna (o sa-ti las si nr de tel) pentru mai multe detalii.
Multumesc!

5 răspunsuri:
| LoriLoL a răspuns:

Nimic nu imi mai face cu ochiul de la avon.sunt aproape 10 ani de cand am aflat de avon am fost reprezentata coordonatoare si nu prea iesea nimic. apoi nu-mi plac produsele.au fost bune pe vremea aia.

| Maymu explică (pentru LoriLoL):

Dar daca ar fi sa ma las de avon la ce mi-ai propune sa ma inscriu sau nu? (oriflame, ladys sau altele)

| LoriLoL a răspuns (pentru Maymu):

Yves rocher mi se pare ceva mai serios de calitate si merita.

| Maymu explică (pentru LoriLoL):

Dar eu stiu ca la yves rocher nu e cu reprezentanti si chestii din astea ca la avon oriflame s.a. si da produsele sunt de calitate si au oferte si cadouri super

| Maymu explică (pentru adeliz):

Daca nu te superi imi poti da mai multe detalii printr-un mesaj. mersi!

| adeliz a răspuns (pentru Maymu):

Buna! eu sunt reprezentant la Lady's de 2 luni si sunt foarte multumita. Preturi mici si produse foarte bune, toata lumea cauta asta, sa fim seriosi + ca discountul este suficient de mare in comparatie cu celelalte firme. O sa-ti las un mesaj pe privat cu cateva informatii si daca te intereseaza ma poti suna (o sa-ti las si nr de tel) pentru mai multe detalii.
Multumesc!