| Andreimat a întrebat:

Au fost ani cand au terminat scoala de agenți subofiteri politie si nu au avut loc de munca? Eu stiam ca iti garantează.

1 răspuns:
| LORDOFDRINK a răspuns:

Iti garantează. Nu exsista sa nu te angajeze dupa terminarea studiilor. Ai un contract de durata determinata 4-8 ani daca nu ma înșel in care esti angajat si dupa terminarea contractului e decizia ta daca ramai sau nu. Dar dupa terminare esti obligat sa lucrezi pentru ei perioada aceea.