| anonim_4396 a întrebat:

Avem angajați ai magazinului Decathlon? Vreau sa stiu cum se desfășoară job-ul de lucrător comercial, cum sunt regulile si salariile daca poate cineva sa imi spuna.

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu știu dacă găsești pe-aici. happy
Du-te la magazinul respectiv și vorbește cu un angajat. Salariul e confidențial, nu cred că o să ți-l spună, oricum e în funcție de experiență/vechime, de studii, calificare, in functie de programul de lucru etc Depinde și de alegerea șefului. El decide.