| andrei733 a întrebat:

Azi mi-am reinstalat windowsul(xp)si cand am vrut sa iau un antivirus(avira)cand l-am deschis si imi arata doar instalation progress dar nu se incarca deloc. Iar dupa aceea am incercat sa iau team viewer, iar dupa ce l-am luat cand l-am deschis mi-a aparut sus :NSIS si jos error launching instalation. Ce sa fac?
funda

Răspuns Câştigător
| pYv a răspuns:

Incearca sa muti kit-ul descarcat fie el avira sau teamwiever in alta partitie adica sa nu mai iti descarce cum descarca normal daca nu ai schimbat in c/document and settings/download ci sa le muti pe alea in alta partitie si sa iti faci un folder denumit cumva, ulterior la option sa ii dai sa descarce in folderul ala asta sigur te ajuta pe viitorhappy

| andrei733 explică (pentru pYv):

Multumesc,chiar asta era problema

2 răspunsuri:
| Haster a răspuns:

Pff lasa antivirusul ma. nu e bun de nimic mai mult strica, eu nu am avut niciodata. cand apar probleme. /format si aia e.