| Îți dăăă ariiiipi! a întrebat:

(Bucuresti)cu ce medie s-a intrat ultima data la liceul Gheorghe Lazar?batting eyelashes la filologie si la stiinte

Răspuns Câştigător
| Turquoise a răspuns:

Filo: 9. 31
stiinte ale naturii:9. 50
stiinte sociale:9. 39

2 răspunsuri:
| Iva a răspuns:

Intra pe www.admitereliceu.ro, alege la judet Bucuresti (sau da clic pe harta) si intra pe pagina dedicata liceului. Ai toate specializarile cu mediile de admitere din 2009 si multe alte informatii. Rezultatele admiterii 2010 vor fi puse pe site dupa ce sunt facute publice, adica in principiu maine dimineata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un sfat prietenesc de la cineva care a fost un mare idiot care s-a dus la profilul de filologie. NU te du la filologie! Este un profil de tot rahatul, dupa la stiinte, iti garantez ca ai MULT mai mult de castigat!