| belcatalin a întrebat:

Bun gasit,
Am si eu o intrebare pentru domnu Vigome.Am citit un raspuns de-al dumneavoastra de asta vara cu privire la o societate de munca din Spania, cu care ati spus ca si dumneavoastra ati fost plecat in Spania, la munca. N-ul mai gasesc din pacate acel raspuns, dar oricum tot v-as fi cautat sa-mi dati mai multe detalii cu privire la acea societate care nu ia comision, si care este foarte serioasa.Eu doresc sa ajung sa lucrez in Spania in agricultura, silvicultura, sau oriunde s-o gasi.
V-as ruga foarte frumos daca m-ati putea ajuta cu ceva informatii despre cum as putea lua legatura cu firma respectiva, mai ales ca nu stiu limba Spaniola.
Va multumesc foarte frumos.Toate cele bune. Catalin.

Răspuns Câştigător
| vigome a răspuns:

Din greseala te-am gasit eu. Trimite-mi mesaj pe vigome@ymail.com

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu stiu daca utilizatorul Vigome este astazi pe TPU, dar poti gasi foarte usor raspunsul, mai ales daca nu are multe raspunsuri. Intra in COMUNITATEA si da o cautare cu Vigome (a doua fereastra de cautare), dupa ce-l gasesti intri pe profilul lui si de acolo pe raspunsuri si vei gasi raspunsul. De asemenea tot de la profilul lui poti sa-i trimiti un mesaj, dand clic pe Trimite mesaj. Succes si numai bine!