| clauss a întrebat:

Cine ma poate ajuta si pe mine cu o firma serioasa pentru plecat in afara in domeniul necalificati, agricultura?, nu vreau firme fantoma, sau care cer comision inainte, ajutati-ma doar daca cunoasteti pe cineva care au plecat prin ei. raman dator

2 răspunsuri:
| s3byk91 a răspuns:

Cunosc o firma in Sighisoara, insa trebuie sa dai 100 euro la inscriere apoi, la plecare trebuie sa mai dai inca 220 euro. e firma serioasa insa are comision daca vrei iti dau nr de tel.

| clauss explică (pentru s3byk91):

Nu dispun de banii astia si sa ma imprumut nu am nicio garantie, m, ersi, o sa mai caut