| PaulAdrian17 a întrebat:

Buna! A lucrat cineva la Grant Thornton Romania si poate sa-mi spuna parerea despre companie?
Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| ioana748 a răspuns:

Buna!
Gasesti evaluari pentru aceasta firma pe,, Undelucram.ro,,

| Cristina12387 a răspuns:

Cam greu sa gasesti ceea ce cauti tu pe TPU. Ai putea sa incerci si pe Linkedin. Acolo ai sanse mai bune. Poti sa cauti persoanele care lucreaza sau au lucrat in trecut la compania respectiva folosindu-te de filtre. Ar fi de preferat sa alegi persoane care lucreaza in prezent acolo pe un post similar cu cel de care esti tu interesat. In felul acesta poti si sa te pui bine cu posibilii viitori colegi.
Ai putea sa le scrii ceva de genul:

"Buna/ Salut [Nume],

Am vazut ca lucrezi la compania Grant Thornton Romania pe postul (X). Sunt interesat de mediul de lucru de acolo si sa inteleg mai bine experienta angajatilor pentru ca [motivul pentru care te intereseaza sa afli mai multe despre companie]. Orice informatie sau perspectiva ai putea oferi ar fi valoroasa pentru mine. Multumesc anticipat pentru timpul acordat si raspunsul tau.

Cu apreciere,
[Numele tau]"