| MissRebeca a întrebat:

Am 23 de ani, mă aflu într-o perioadă când vreau să mă hotarăsc ce să fac cu viața mea. Nu prea am idei despre anumite cariere și nici nu știu exact ce mi-aș dori să fac. Sunt o fire pozitivă și foarte muncitoare. Îmi place să citesc, dar sunt și deschisă pentru distracție. Se poate să obtin câteva păreri pentru cariere bune d.p.d.v. financiar, din partea cititorilor care sunt trecuți oarecum prin viață sau au experimentat mai multe joburi? Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

De ce nu te angajezi la o bancă? Cum ar fi Ing Bcr etc, acolo sunt majoritatea fete de varsta ta tinere si poate ti ar plăcea sa lucrezi cu acte cu calculatorul si cu oamenii care vin sa i si faca credite, esti din Bucuresti? Mergi la ce banca doresti si lasi un cv si ei te vor căuta daca vei corespunde cerințelor lor, ai liceul facut bacalaureatul?

32 răspunsuri:
| raMLesS a răspuns (pentru TeodorescuAndrei):

Esti batut in cap, n-am ce sa discut cu tine happy incarci tiruri si vorbesti ca esti la nu stiu ce multinationala.

| INEEDHELPPLS a răspuns:

Pai depinde ce liceu ai facut