| ciytxtdduchvyiy999 a întrebat:

Bună! A fost cineva la ITO în anii trecuți? Cum a fost experienta? As vrea sa particip anul acesta și as dori și alte păreri. Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| Zosima123 a răspuns:

Nu am fost niciodată. Dar poți merge. De ce nu? Vorbește cu părinții duhovnici din zona ta. De obicei organizează preoții si merg in grup mai mulți preoți si tinerii din parohiile lor. Cu autocarele.

| ciytxtdduchvyiy999 explică (pentru Zosima123):

Am fost anul acesta, o experienta unica și extraordinar de frumoasa, cu drag as mai participa si anii viitori, mulțumesc mult!?

1 răspuns: