| camy_1834 a întrebat:

Am inteles ca au postat cei de la Drpciv chestionarele de la proba teoretica pe site-ul lor oficial. A facut cineva de acolo? Merge foarte greu site-ul... voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| Ruxy a răspuns:

Buna!
Eu saptamana trecuta am avut examenul si pot sa iti spun ca sunt exact testele de pe site-ul lor. Trebuie sa iti faci un cont acolo si gata happy. Intr-adevar seara merge mai greu, dar poti incerca de mai multe ori. E posibil chiar sa iti spuna dupa ce ai ales "Examinare online" ca ai tastat codul gresit; si eu am patit asta, dar am incercat de mai multe ori si apoi a mers.
Site-ul: drpciv.ro si trebuie neaparat cu Internet Explorer. Cu altceva nu merge.

Bafta!

78 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nici acum nu am reusit sa intru pe site, si maine am din nou sala, imi este groaza deja

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt destul de ok, dinpunctul meu de vedere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nici nu pot sa intru...nu stiu de ce?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da raspunsurile la intrebarile alea de pe site.sunt pe undeva? pentru ca pe mine ma enerveaza ca nu-mi arata ce am gresitcrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde sunt raspunsurile la intrebarile de pe site?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu peste 2 zile am sala si mi-e ciuda acum ca nu le mai merge site-ul la astia, am dat si un ping sa vad daca nu cumva e de la mine, iar acolo e OK, numai cand e vorba de accesare a paginii de internet stau si astept vreo 10 min ca sa aflu ca nu stiu ce problema are... nasol sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu-mi merge deloc.cum ai reusit sa intri pe el?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

au incis saitul ca toata lumea ea permisul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce spun eu? ca sunt vinovata ca am lasat chestionarele pe ultima suta de metri. dar incerc de 2 zile sa ma conectez si nu se poate. am incercat si ziua. nu aceasta este problema. ideea e ca site-ul merge doar din an in paste. ar fi o dovada de bun-simt din partea autoritatilor competente daca s-ar ocupa de aceasta problema. eu sunt doar indignata si iritata de faptul ca mi se refuza dreptul de a-mi testa capacitatile in materie de reguli de circulatie. cum altfel as putea sa-mi dau seama ca sunt pregatita sa merg la examen? ma intreb si eu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Super naspa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine doreste intrebarile oficiale si chestionarele online de pe www.drpciv.ro sa ma caute la YahooID:tdx_qqq

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jumate garantat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, te loghezi si poti face chestionare ...eu am procedat asa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce site de **** e asta ca nu merge?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma numesc costel am 3 ore de cind ma chinui sa intru la saitul dprciv sa fac chestionare si nu reusesc sa intru cine ma ajuta plizz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da merge greu dar nu poti sa intri nu stiu dc eu am 3 ore de cind ma chinui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Site`ul merge fff bine.nu inteleg dc voua nu vi se conecteaza.eu am sala saptamana viitoare si doar d aici fac intrebari.mai incearca ...bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci, sunt bune acele chestionare de pe drpciv? happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu nimica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da asa este merge ft greu
eu am dat o data si am picat cu 21 dar fac in continuare chestionare de pe drpciv.bafta nicoleta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa este. de 3 zile nu mai merge site-ul. eu il accesez seara dupa servici ca at am posibilitatea... oricum bafta la toti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! asa este de 3 zile nu mai merge site-ul cel putin mie, il accesez seara deoarece in timpul zilei nu am posibilitatea. Posibil ca este prea accesat seara cine stie, oricum bafta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Camy nu merge greu dar cred ca au schimbat site-ul daca il sti mi-l spui la id dany. goody!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma numesc ioana trifan si iti recomand acest site cu toata increderea eu am luat sala saptamana trecuta si acest site ma ajutat f mult la examen o sa intilnesti intrebari dupa acest site asa ca fa cit mai multe chestionare succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da merge foarte greu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da merge foarte greu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi spuneti va rog s mie cum pot afla pe drpciv daca am gresit, care sunt variantele corecte? Multumesc anticipat.