| girlbrushedpink3 a întrebat:

intrebarile de la chestionarele de pe site-ul oficial drpciv, sunt la fel ca si la examen? eu tot fac pe ele si deja incep sa se repete, ma intrebam daca si la examen is sanse sa-mi pice la felbig grin cei cu exprerienta daca ati putea sa-mi ziceti. Multumesc

4 răspunsuri:
| wenwynig a răspuns:

Daca nu inveti bine "Codul rutier" vei pica sala. Ai mare grija. Nu invata raspunsurile pe de rost, faci cea mai mare greseala. Nu-mi pasa ca iei carnetu' la noroc, imi pasa ca s-ar putea sa ma omori in trafic.
Succes la invatat si bafta la examen!

| TCI a răspuns:

Din cate am auzit, sunt la fel... poate sa iti pice un chestionar care l-ai facut deja happy. Succes!:*

| Adevarat_Raper_1980 a răspuns:

Da sunt la fel si eu acuma ma pregatesc de examen bafta!